ZOF Zóna optimálního fungování

Přístup do betaverze aplikace ZOF

ZOF je aplikace pro tvorbu jídelníčků, denních i dlouhodobých stravovacích plánů.

Automaticky podrobně vyhodnocuje všechny důležité charakteristiky, pomocí kterých řídíte své zdraví požadovaným směrem. Můžete vytvářet své vlastní recepty, nebo využít kuchařky obsahující několik set hotových receptů i s fotografiemi. Aplikace vyhodnocuje nejen doporučené denní dávky jednotlivých živin, ale také správnost stravování i pro jednotlivé skupiny populace - děti, sportovce, těhotné a kojící, vegetariány, vegany, diabetiky, lidi postižené dnou a další.

Aplikace je ve stavu betaverze, z tohoto důvodu si ji mohou zatím koupit pouze studenti některého z kurzů na www.kurzyatac.cz. Protože je aplikace ve vývoji, mějte prosím na paměti, že její funkcionalitu stále upravujeme, mohou se vyskytnout chyby či krátká omezení provozu. I přesto je aplikace ve stavu plnohodnotného praktického použítí a obsahuje již v této fázi vývoje všechny základní funkce.

Studenti našich kurzů mají přístup k aplikaci za zvýhodněnou cenu 240 Kč za měsíc
(objednat lze pouze období 12 měsíců, tj. 2880 Kč).

Pro zakoupení přístupu k aplikaci je nutné se přihlásit ke svému studentskému účtu, který používáte na www.kurzyatac.cz.

PŘIHLASTE SE ZDE

Pro koho je aplikace vhodná?

Jednotlivci, rodiny (s dětmi) – osvojíte si dovednost připravovat takové celodenní jídelníčky, které vám i dětem zajistí dostatek všech živin.

Lidé se zdravotními problémy – zjistíte, že vhodně sestavený jídelníček může pomoci snížit tlak, mít pod kontrolou hladinu krevního cukru, zhubnout, vyhnout se alergiím, zamezit řídnutí kostí.

Sportovci všech úrovní – sportovní strava má svá specifika. Na všechna jsme v ZOF mysleli, včetně podpory spotřeby energie při trénincích. Aerobních i silových.

ZOF je mocným nástrojem také v rukou profesionálů v oblasti výživy – poradců, trenérů, lékařů, kuchařů a dalších.

Autorem aplikace je Mgr. Martin Jelínek – váš průvodce stravou těla i mysli

Je absolventem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně a zakladatelem vzdělávací společnosti ATAC. Vyznává holistický přístup k člověku a tuto filozofii předává svým studentům a dalším zájemcům z řad odborné i laické veřejnosti.

Má za sebou přes 3 000 přednášek a 18 let praxe výživového poradce, posledních několik let se intenzivně věnuje práci s řečí těla a úpravou nesprávných myšlenkových schémat a emočních vzorců. Pořádá živá školení a víkendové semináře, distanční i on-line kurzy, je autorem několika úspěšných knížek.

Martin Jelínek je častým hostem pořadů České televize Sama doma a Dobré ráno, několik let se podílel na pořadu Pod pokličkou.Pro zakoupení přístupu k aplikaci je nutné se přihlásit ke svému studentskému účtu, který používáte na www.kurzyatac.cz.

PŘIHLASTE SE ZDE