ZOF App

ZOFapp Personal

Zlepšete svoje stravování.

2

Zapisujte svůj jídelníček, pitný režim i pohybovou aktivitu.

3

Sledujte kvalitu svojí stravy u více než 60 nutričních charakteristik.

4

Nemusíte být odborníci na výživu – asistent v aplikaci vás upozorní na chyby a pomůže jídelníček upravit správným směrem.

Kdo skutečně potřebuje ZOFapp Personal?

Zájemci o redukci hmotnosti

Proces hubnutí není postaven jen na počítání kalorií. Je třeba upravit i zastoupení sacharidů, bílkovin, tuků, vlákniny, sledovat glykemické hodnoty stravy…

Asistent v aplikaci umí kontrolovat veškeré charakteristiky v jídelníčku, které jsou pro řízení hmotnosti nezbytné. Se ZOFapp se stane hubnutí zábavou.

Sportovci

Zvýšená zátěž vyžaduje přísnější přístup ke stravování. Je třeba upravit energetickou bilanci, příjem některých živin a upravovat koncepci stravy před tréninkem a po zátěži.

Asistent v aplikaci umí tyto parametry sledovat a pomůže vám stravu upravit tak, aby vedla k podpoře výkonu a lepší regeneraci.

Zastánci alternativních způsobů stravování

Vegetariánství, veganství, low carb/paleo… Každý směr vyžaduje kontrolu jiných charakteristik v jídelníčku.

Asistent v aplikaci si hravě poradí se sledováním všech „záludností“ a bude udržovat váš jídelníček v rovnováze.

Děti

Velkou výzvou všech rodičů je zajistit svým ratolestem takovou stravu, která je prospěšná jejich vývoji. Na této cestě se skrývá celá řada úskalí – nadbytek sladkostí, nedostatek bílkovin, vápníku či železa, nedostačující pitný režim…

Asistent v aplikaci zvládá kontrolovat kvalitu jídelníčku dětí všech věkových kategorií od batolat až po adolescenty.

Lidé, které trápí různé choroby

Potravinové alergie a intolerance, celiakie, dna, cukrovka…

Asistent v aplikaci umí pracovat i s těmito režimy. Vždy vás upozorní na potraviny, které by se v jídelníčku nacházet neměly, a doporučí vhodné alternativy.

Zájemci o zdravý životní styl

Každý, komu není lhostejné jeho zdraví a je si vědom faktu, že strava hraje nemalou roli, by měl ke svému jídelníčku přistupovat odpovědně a zajímat se, z čeho se strava skládá a jaké má základní nutriční charakteristiky.

Asistent v aplikaci sleduje více než 60 nutričních hodnot a vždy povede váš jídelníček do Zóny Optimálního Fungování. Chybí-li vám zkušenosti s přípravou jídla, pro zpestření stravy či jen inspiraci můžete využít ZOF kuchařku s více než 700 recepty. Součástí kuchařky je i inteligentní generátor jídelníčků, který na základě vámi zadaných vstupních parametrů vytvoří celodenní stravovací plán.

Mějte stravu pod kontrolou

Příjem a výdej energie, množství a poměry makroživin, zastoupení vitamínů i minerálů, podíl antinutričních látek a alergenů ve stravě… Aplikace sleduje desítky nutričních charakteristik, které mají vliv na naše zdraví.

Využijte služeb asistenta

Zapisujte vše, co jste snědli a vypili. Asistent v aplikaci vám už napoví, co je třeba zlepšit, abyste se dostali do svojí Zóny Optimálního Fungování.